بسم الله الرحمن الرحیم |  به اطلاع میرسانیم که در ماه اخیر مطلع شدیم که بعضی افراد سودجو با استفاده از نام بنیاد اختر تابان و به ظاهر به نمایندگی موسس این بنیاد، اقدام به درخواست وجوهات شرعی و کمک نقدی کردند. این امر مورد تایید بنیاد اختر تابان و موسس نمی‌باشد، و از عموم مردم تقاضی میشود که فقط از طریق راه‌های رسمی ارتباط بگیرند و ما نماینده غیر رسمی نداریم. والسلام علیکم. | سید کاظم رضوی موسس بنیاد اختر تابان | 16/3/1403ش. مطابق 5 جون 2024 م |

اخبار بنیادملاقات و دیدارها با شخصیت های دینی

دیدار نوه علامه سید سعید اختر رضوی (ره) با علما و نخبگان هند

در ماه مبارک رمضان و بعد از سپری شدن لیالی قدر، حجت الاسلام سید کاظم رضوی نوه علامه سید سعید اختر رضوی (ره) طی یک ضیافت افطار با علما و نخبگان مطرح هند دیدار و گفتگو کرد.
این دیدار در دفتر بنیاد اختر تابان در شهر مقدس قم و در جوار بارگاه ملکوتی حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها برگزار شد.
به دلیل رعایت ضوابط بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، این دیدار طی سه شب و با حضور جمعی از علما و اندیشمندان و خطبای مطرح هند برگزار شد.
در این دیدار صمیمانه و بعد از صرف افطار، پیرامون فعالیت‌های بنیاد اختر تابان و فعالیت های علمی و آموزشی و پژوهشی آن توضیحاتی برای حاضرین در جلسه توسط یکی از اعضای بنیاد ارائه گردید که با استقبال گرم علما روبرو شد و در ادامه مدیر بنیاد اختر تابان حجت الاسلام والمسلمین رضوی با میهمانان حاضر به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.
این جلسه با قرائت فاتحه برای علامه سید سعید اختر رضوی و با دعا برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) و سلامتی همه مسلمانان پایان یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
×