بسم الله الرحمن الرحیم |  به اطلاع میرسانیم که در ماه اخیر مطلع شدیم که بعضی افراد سودجو با استفاده از نام بنیاد اختر تابان و به ظاهر به نمایندگی موسس این بنیاد، اقدام به درخواست وجوهات شرعی و کمک نقدی کردند. این امر مورد تایید بنیاد اختر تابان و موسس نمی‌باشد، و از عموم مردم تقاضی میشود که فقط از طریق راه‌های رسمی ارتباط بگیرند و ما نماینده غیر رسمی نداریم. والسلام علیکم. | سید کاظم رضوی موسس بنیاد اختر تابان | 16/3/1403ش. مطابق 5 جون 2024 م |

معارف اسلامیاحادیثسیره معصومین(ع)

پیروی و اطاعت از اهل بیت پیامبر (ص)

حدیث حضرت فاطمہ زہرا (علیہا السلام) (7)

حضرت فاطمه زهرا (علیهاالسلام) فرمودند:

امّا وَاللّهِ، لَوْتَرَكُوا الْحَقَّ عَلى اهْلِهِ وَاتَّبَعُوا عِتْرَةَ نَبیّه، لَمّا اخْتَلَفَ فِى اللّهِ اثْنانِ وَ لَوَرِثَها سَلَفٌ عَنْ سَلَفٍ وَخَلْفٌ بَعْدَ خَلَفٍ حَتّى یَقُومَ قائِمُنا، التّاسِعُ مِنْ وُلْدِ الْحُسَیْنِ عَلَیْه السَّلام.

به خدا سوگند، اگر حقّ یعنى خلافت و امامت را به اهلش سپرده بودند و از عترت و اهل بیت پیامبر(ص)، پیروى و متابعت كرده بودند حتّى دو نفر هم با یكدیگر درباره خدا و دین اختلاف نمى كردند و مقام خلافت و امامت توسط افراد شایسته یكى پس از دیگرى منتقل مى‌گردید و در نهایت تحویل قائم آل محمّد(عج)، مى‌ گردید كه او نهمین فرزند از حسین (ع) مى‌باشد.

(الامامة والتبصرة : ص 1، بحارالانوار: ج 36، ص 352، ح 224)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
×