بسم الله الرحمن الرحیم |  به اطلاع میرسانیم که در ماه اخیر مطلع شدیم که بعضی افراد سودجو با استفاده از نام بنیاد اختر تابان و به ظاهر به نمایندگی موسس این بنیاد، اقدام به درخواست وجوهات شرعی و کمک نقدی کردند. این امر مورد تایید بنیاد اختر تابان و موسس نمی‌باشد، و از عموم مردم تقاضی میشود که فقط از طریق راه‌های رسمی ارتباط بگیرند و ما نماینده غیر رسمی نداریم. والسلام علیکم. | سید کاظم رضوی موسس بنیاد اختر تابان | 16/3/1403ش. مطابق 5 جون 2024 م |

اخبار بنیادبرنامه ها و فعالیت های بنیاد

مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام با عنوان حی علی العزاء

همزمان با فرا رسیدن دهه اول محرم و با توجه به شیوع بیماری کرونا و اوج گیری مجدد آن در فضای جامعه، بنیاد اختر تابان اقدام به برگزاری مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام و یاران با وفایش با عنوان حی علی العزاء به صورت مجازی نموده است.
این مراسم به زبان های انگلیسی، گجراتی، اردو و سواحلی در فضای مجازی پخش می شد  که سخنرانان و مادحین ابا عبدالله علیه السلام به بیان فضایل و مصیبات آن حضرت پرداختند.
با توجه به گستردگی محدوده جغرافیایی و تنوع بالای مخاطبین، این مراسم در ساعات مختلف شبانه روز بر روی کانال یوتیوب که مورد استقبال عاشقان سید الشهدا قرار گرفت.
در این مراسم خطبا و واعظان مشهوری چون حجة الاسلام و المسلمین سید کاظم رضوی، حجة الاسلام و المسلمین سید مراد رضا رضوی، حجة الاسلام و المسلمین سید نصرت بخاری، حجة الاسلام و المسلمین شیخ سلیم مویگا از علمای شرق آفریقا در این مراسم به اجرای برنامه پرداختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
×