بسم الله الرحمن الرحیم |  به اطلاع میرسانیم که در ماه اخیر مطلع شدیم که بعضی افراد سودجو با استفاده از نام بنیاد اختر تابان و به ظاهر به نمایندگی موسس این بنیاد، اقدام به درخواست وجوهات شرعی و کمک نقدی کردند. این امر مورد تایید بنیاد اختر تابان و موسس نمی‌باشد، و از عموم مردم تقاضی میشود که فقط از طریق راه‌های رسمی ارتباط بگیرند و ما نماینده غیر رسمی نداریم. والسلام علیکم. | سید کاظم رضوی موسس بنیاد اختر تابان | 16/3/1403ش. مطابق 5 جون 2024 م |

اخبار بنیادبرنامه ها و فعالیت های بنیادملاقات و دیدارها با شخصیت های دینی

ضیافت افطار با حضور مسئولین جامعة المصطفی العالمیه در دفتر بنیاد اختر تابان

در مراسم افطاری که از سوی بنیاد اختر تابان وبه میزبانی حجة الاسلام و المسلمین رضوی ریاست بنیاد اختر تابان صورت گرفت، میهمانانی از جامعة المصطفی العالمیه حضور داشتند که ضمن افطار، از بنیاد اختر تابان بازدید کردند.
در ادامه این دیدار جناب آقای رادمرد ریاست اداره آفریقا عربی جامعة المصطفی العالمیه و حجة الاسلام و المسلمین صالحی مسئول تشکل های مستقل و مجازی جامعة المصطفی العالمیه از فعالیت های بنیاد اختر تابان تقدیر کردند و خاطر نشان کردند که انجام کارهای فرهنگی تبلیغی نیازمند مداومت و حمایت می باشد و اعلام آمادگی کردند تا از تلاش های بنیاد اخترتابان و حجة الاسلام والمسلمین رضوی ریاست بنیاد اختر تابان در جهت نشر معارف ناب اسلامی شیعی حمایت کنند تا بتوان زمینه ساز ظهور حضرت حجت (عج) باشیم.
این مراسم با قرائت فاتحه به روح همه درگذشتگان مخصوصاً مرحوم علامه سید سعید اختر رضوی (ره) و مرحوم سید مرتضی رضوی فرزند مرحوم علامه (ره) به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
×